Zástupca riaditeľa corporate office

AZC, a.s.

Miesto práce
811 08, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca s vedením v oblasti compliance (povinné dokumenty, valné zhromaždenia, rôzne legislatívne povinnosti a pod).
Spracovanie výstupov z účtovného systému (prehľady, reporty)
Správa duševného vlastníctva
Komunikácia s externými subjektmi (auditori, právnici, daňoví poradcovia)
Príprava zmluvnej dokumentácie podľa určených vzorov
Zabezpečenie komunikácie s IT spoločnosťou, ktorá spravuje infraštruktúru a poskytuje zákaznícku podporu spoločnosti
Evidencia a správa dokumentácie týkajúcej sa IT oblasti (vrátane zabezpečenia objednávok)
Plnenie operatívnych úloh a ďalšie administratívne práce podľa potrieb zamestnávateľa

príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá je centrálou skupiny slovenských i zahraničných firiem
zaujímavá a rôznorodá práca s možnosťou postupu
motivujúce finančné ohodnotenie
možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny

Svoj životopis spolu s motivačným listom prosím zašlite na uvedenú mailovú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomia, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

precíznosť
samostatnosť
analytické a technické myslenie
diskrétnosť
spoľahlivosť
schopnosť rýchlo sa učiť

AZC a.s. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2734978  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou