Asistent audítora

AZ AUDITING, s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 5, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent audítora sa podieľa na prácach auditu riadnych a mimoriadnych účtovných závierok zostavených podľa slovenských právnych predpisov výrobných a obchodných spoločností. Práca v tíme, dynamickom prostredí s vysokými nárokmi na vzdelávanie. Služobné cesty po celej Slovenskej republike.
Prácou asistenta audítora bude najmä:
-príprava podkladov k auditu účtovnej závierky na základe stanoveného plánu auditu;
-účasť na audite priamo u klientov, komunikácia s klientom;
-vypracovanie záverečných prác k auditu, ktoré budú podkladom pre vydanie audítorskej správy.

Odborný a profesionálny rast, dynamická a zaujímavá práca, príprava na profesiu audítora. Práca v mladom kolektíve v príjemnom pracovnom prostredí. Vzdelávanie sa v oblasti účtovníctva, daňovej legislatívy, medzinárodných štandardov finančného vykazovania a medzinárodných audítorských štandardov, ktoré Vám poskytnú dostatočný základ pre Váš kariérny postup v oblasti financií, účtovníctva, daní a právneho minima.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na adresu [email protected] , spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do predmetu prosím napíšte názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o prácu v profesii, ochota vzdelávať sa, dobré komunikačné schopnosti, logické myslenie, pracovitosť a zodpovednosť.

Spoločnosť AZ AUDITING, s. r. o. pôsobí v oblasti poskytovania služieb auditu riadnych, mimoriadnych a konsolidovaných účtovných závierok výrobných a obchodných spoločností zostavených podľa slovenských právnych predpisov a Medzinárodných štandardov finančného vykazovania.
ID: 3531245  Megjelentetés dátuma: 15.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac