Junior Konzultant/ka pre inovácie - part time: 15-20 hod/týždenne

Ayming Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.Čiastočný úväzok: 15-20 hod/týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora senior konzultantov spoločnosti pri realizácii technických auditov v rámci poradenstva pri uplatňovaní odpočítateľnej položky na výskum a vývoj.

Náplň práce zahŕňa tieto činnosti:
• Podrobná technická analýza projektov výskumu a vývoja klienta s cieľom popísať vývojový charakter identifikovaných projektov
• Príprava technickej správy k projektom výskumu a vývoja (technické popisy projektov, popis prvku novosti, technické neistoty)
• Príprava dokumentácie pre klientov z rôznych oblastí priemyslu a služieb (strojárstvo, automotive, elektro, IT atď.) podľa internej metodiky Ayming
• Výpočet všetkých ročných nákladov na identifikované projekty výskumu a vývoja
• Zaistenie vysokej kvality všetkých dokumentov Ayming
• Podpora produkčného tímu, účasť na seminároch / webinároch, konferenciách

Stanete sa súčasťou firmy so silným medzinárodným zázemím, ktorej klientami sú najväčšie slovenské a zahraničné firmy.
Budete súčasťou mladého a priateľského kolektívu.
Pripravíme Vám školenia na mieru, podľa Vašich potrieb a pre Váš odborný rozvoj.
K dispozícii budete mať notebook aj pre súkromné účely.
Budete sa zúčastňovať našich skvelých firemných akcií a teambuildingov.
Ponúkame možnosť profesionálneho rastu, po ukončení štúdia nástup na full-time pracovnú pozíciu ako Konzultant/ka pre inovácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

študent/ka 4.-5. ročníka technickej VŠ (strojárstvo, IT, elektrotechnika, stavebníctvo, chémia atď.)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vynikajúci písomný prejav a vynikajúce komunikačné zručnosti. Vysoké nasadenie a proaktívny prístup. Uchádzači s pracovnými skúsenosťami z technického oboru alebo z písania projektov či obdobných písomností, budú vo výberovom procese uprednostnení.

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4167004  Megjelentetés dátuma: 22.9.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.