Servisný technik čerpadiel

AxFlow s.r.o., o.z.p.z.o.

Miesto práce
Zábranie 56, Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac+ odmeny podľa splnených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a servis priemyselných čerpadiel a ich príslušenstva
Špecifikácie dielov podľa technickej dokumentácie
Montáž čerpadiel a jednoduchých zariadení vrátane funkčných testov
V spolupráci s ostatnými kolegami demontáž a opätovná montáž čerpacej techniky priamo v technológii u zákazníka
V mimoriadnych prípadoch aj realizácia viacdňových servisov na čerpacích systémoch priamo u zákazníka v rámci SR
Získaním skúseností aj samostatný výkon diagnostiky a servisu priamo na prevádzkach zákazníkov

Dlhodobo perspektívna práca s možnosťou odborného rozvoja prostredníctvom školení (aj v zahraničí)
Priateľské prostredie s veľmi dobrou firemnou kultúrou, pracovným zázemím a podporou zo strany kolegov
Práca na jednu zmenu s pružnou pracovnou dobou
Motivujúci systém ročného odmeňovania
Plošné poskytovanie 25 dní dovolenky
Príspevok do dôchodkového sporenia
Firemné teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického smeru, respektíve prax v obore

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť v elektrotechnike výhodou, ale nie je podmienkou
Technická zdatnosť
Samostatnosť, spoľahlivosť a schopnosť učiť sa novým veciam
Základy AJ výhodou, ale nie je podmienkou

Spoločnosť AxFlow pôsobí v celej Európe a špecializuje sa na distribúciu, marketing a poskytovanie kompletného predajného servisu vysoko kvalitných čerpacích zariadení a príslušenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3833784  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac