Operátor Helpdesku

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy 800 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie telefonických a e-mailových požiadaviek od klientov týkajúcich sa poskytovaných služieb realizovaných prostredníctvom platobných terminálov
- Komunikácia s klientom, riešenie reklamácií a porúch na prvom stupni podpory
- Poskytovanie 1. stupňa podpory pre servisných technikov spoločnosti AXASOFT pri inštalácii platobných terminálov a riešení porúch služieb realizovaných prostredníctvom platobných terminálov
- Eskalácia problémov podľa dohodnutého postupu
- Monitorovanie pridelených informačných systémov, aplikácií a zariadení
- Spracovanie dát podľa štandardov spoločnosti
- Spracovanie štatistík a reportov podľa interných požiadaviek

firemný mobilný telefón

Ide o striedavú prácu na zmeny podľa vopred stanoveného harmonogramu služieb.
Ranná zmena od 06:00 hod. do 14:00 hod. vrátane prestávky na obed, poobedná zmena od 14:00 hod. do 22:00 hod. vrátane prestávky na jedlo.
(Sobota, Nedeľa, Sviatok - iba jedna zmena od 08:00 hod. do 16:00 hod. vrátane prestávky na obed, zmena SO-NE pridelená 1 x za 3 týždne)

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám e-mailom Váš životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým za prejavenie záujmu, informovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné schopnosti, schopnosť riešenia kritických situácií telefonicky výhodou, profesionálne telefonovanie

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1748124  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 800 EUR brutto