Marketingový špecialista podpory webu a sociálnych sietí

UNIQA

Miesto práce
Kolárska 6, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2018
od 1200 brutto/mesačne (finálna ponuka závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností na rovnakej/obdobnej pracovnej pozícii kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou globálnej spoločnosti, ktorá patrí medzi najúspešnejšie značky na trhu?
Rozumiete správe webových stránok a baví Vás programovať ich?
Je pre Vás výzvou vysoká miera samostatnosti a rýchle pracovné tempo?

Pokiaľ áno, čítajte ďalej...

Čo bude náplňou Vašej práce?
* podporovať správu systému Kentico CMS za účelom vykonávania zmien
* spravovať webové stránky (technické zmeny, aktualizácia a správa obsahu, kontrola funkčnosti odkazov)
* realizovať technické nastavenia vrátane front-end vývoja
* spolupracovať s vývojármi a implementovať nové funkcie
* spolupracovať s tímom UX dizajnérov na zlepšeniach vizuálov webových stránok
* komunikovať s používateľmi Facebooku a poskytovať zákaznícku podporu
* komunikovať s dodávateľmi a partnermi spoločnosti

Aký je úsek marketingu v AXA?
Sme menší tím mladých a kreatívnych nadšencov so zmyslom pre detail.
Spolupracujeme nie len s ostatnými kolegami naprieč spoločnosťou a komunikácia je našou záľubou.
Ťaháme všetci za jeden koniec a na srandu si nájdeme čas aj pri vysokom pracovnom nasadení.

* zaujímavú prácu v silnej a stabilnej spoločnosti skupiny AXA
* férový prístup
* možnosť sebarealizácie
* možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
* nadštandardné spektrum firemných benefitov (5 dní dovolenky naviac, 4 dni Sick days, bonusy, firemné akcie, občerstvenie na pracovisku, flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domova, systém cafeterie, príspevok na DDS/životné poistenie, zľava na firemné produkty/služby, vzdelávacie kurzy/školenia, exkluzívne benefity pre nastávajúcich rodičov)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme, že ste dočítali až sem!

Tešíme sa na Vašu reakciu vrátane zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

* praktická skúsenosť HTML a CSS
* min. 2 ročná prax v CMS (Kentico výhodou)
* vítaná znalosť Zoomsphere
* výborné komunikačné zručnosti a písomný prejav
* schopnosť premýšľať v súvislostiach a hľadať riešenia
* cit pre vizuálnu stránku veci

UNIQA je Rakúska poisťovňa a je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR. Aktuálne sme partnerom viac ako 3 miliónom klientov.

V roku 2023 sme získali najviac ocenení v nezávislej súťaži Zlatá minca. UNIQA získala 4-krát zlato, raz striebro a 4-krát bronz, čo dokazuje, že produkty UNIQA sú odbornou porotou hodnotené ako najkvalitnejšie na slovenskom trhu.

Spojením so značkou AXA vznikla jedna z najväčších a najsilnejších finančných spoločností na Českom aj Slovenskom trhu. Navyše financie sú odbor, ktorý ma perspektívu. V kríze veľa spoločností ruší svoje pozície, my naopak naberáme. Po spojení sme otvorili viacero voľných miest, aby sme mohli efektívnejšie obsluhovať našich klientov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3501306  Megjelentetés dátuma: 27.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 brutto/mesačne (finálna ponuka závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností na rovnakej/obdobnej pracovnej pozícii kandidáta)