IT- inžinier

Incap Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ASAP
od 1000 eur, plat závisí od individuálnych schopností kandidáta, po skúšobnej dobe prehodnotenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia a podpora operačných systémy (Windows) na PC
- Správa aplikácii a serverov (databázové, aplikačné, virtuálne)
- Práca s dátabázamy, vytváranie jednoduchých dátabázových filtrov
- Vytváranie programov pre prácu s dátabázami
- Správa a údržba sieťovej ifraštruktúry
- Administrátorské a servisné činnosti podľa potreby
- Komunikácia s ďalšími pobočkami v rámci slovenska aj zahraničia
- Komunikácia s dodávateľmi externých IT služieb
- Aplikácia nového HW/SW do dátových sietí - pilotné implementácie, podpora užívateľov
- Príprava a monitoring rozpočtov
- Riešenie problémov dátových sietí

- Práca v stabilnej spoločnosti a kolektíve
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť osobného rastu
- Ďalšie informácie dostane kandidát pri osobnom pohovore.

Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosť s konfiguráciou sieťových nastavení aspoň 1 rok
- Komplexná správa IT komponentov - siete, operačné systémy, aplikácie
- Pracovnú skúsenosť s Windows servermi
- Správa Databáz a SQL Server
- Angličtina - komunikácia so zahraničím
- Aktívny prístup, chuť učiť sa, samostatnosť

Incap Electronics Slovakia s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky. Sortiment výroby je tvorený výrobou dosiek plošných spojov, výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3217209  Megjelentetés dátuma: 24.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 eur, plat závisí od individuálnych schopností kandidáta, po skúšobnej dobe prehodnotenie platu