Operátor výroby v Strečne so zabezpečenou zvozovou dopravou

AVV EUROPE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 630 € brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v dvoj/trojzmennej prevádzke (momentálne 2 - zmeny)
- montáž panoramatických (strešných) okien do automobilov
- zodpovednosť za prácu vo zverenej oblasti

- doprava zabezpečená zo smeru Martin, Vrútky, Žilina
- práca v čistom a nehlučnom prostredí
- teplá strava zabezpečená priamo v prevádzke počas rannej a poobednej zmeny
- stravné lístky v hodnote 3,40€ za nočné zmeny (momentálne sa nepracujú)
- práca na hlavný pracovný pomer so stabilným príjímom
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
- letný a zimný bonus

Pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

AVV EUROPE SERVICES s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Odbor pozície: montáž (panoramatických) strešných okien do automobilov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- chuť pracovať
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- precíznosť

ID: 3329202  Megjelentetés dátuma: 11.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 630 € brutto + odmeny