IT/elektro technik

LAKIOO s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného IT alebo elektro technika do tímu.
Hlavná náplň práce je testovanie nášho softvéru na výrobu a správu obsahu pre reklamné LCD monitory ( digital signage), testovanie na media playeroch WIN a Android, navrhovanie úprav a nových funkcií.
Ďalšou činnosťou môže byť inštalácia infokioskov ktoré vyrábame - inštalácia monitorov, dotykových fólií, inštalácia počítačov, drobná inštalácia ďalších zariadení ( modem, router..). Inštalácia kabeláže, video, audio. Montáž - skladanie dotykových infokioskov.

Zaujímavá práca s novými technológiami.

Práca s novými technológiami.
Kreatívna práca, vždy niečo nové a zaujímavé.
Práca v mladom tíme.
Spoluvytváranie, budovanie firmy.
Príjemné pracovné prostredie, podpora vášho rastu.

Ak si technický typ, máš logické myslenie, vieš inštalovať PC - software, nerobí Ti problém pozapájať rôzne elektro zariadenia, máš záujem pracovať v mladom tíme a naučiť sa niečo nové, neváhaj a pošli svoj životopis aj súhlas so spracovaním osobných údajov na dolu uvedenú adresu. Posielajte len ak máte seriózny záujem a máte pocit, že uvedené predpoklady vám nechýbajú.
Pomôžeme, zaškolíme. Si očakávaný.

Vybratých uchádzačov budeme volať na osobné stretnutie.

Práca je vhodná najmä pre študentov VŠ, prípadne na dohodu/živnosť.

Nástup možný ihneď.

AVsystems s.r.o.
Račianska 66
Bratislava 83102
[email protected]
www.infokiosk.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektronika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Serióznosť, samostatnosť, zodpovednosť.
Technické myslenie, logické myslenie.
Manuálna zručnosť vítaná..
Ochota učiť sa niečo nové.

Dodávame interaktívne dotykové infokiosky, reklamné a informačné monitory, digitálne úradné tabule, digitálne nástenky. Vyrábame exteriérové infokiosky, dodávame vlastný softvér na výrobu a správu obsahu pre infokiosky a dotykové aj nedotykové monitory.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3446249  Megjelentetés dátuma: 13.2.2024  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.