Grafik/Grafička

LAKIOO s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, orientačne 800-1400€ brutto, živnosť dohoda,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho kolegu/kolegyňu alebo študenta VŠ, ktorý má , estetické cítenie, príjemné vystupovanie, pracuje so softvérovými programami v oblasti grafiky a spracovania videa, ľahko sa učí obsluhovať ďalšie programy na spracovanie videa a pod., má kreatívne a technické myslenie, pro zákaznícke myslenie, ochota vždy hľadať "ako sa to urobiť dá".
Ak máte záujem robiť zaujímavú prácu, vytvárať vždy niečo nové - zákazková výroba grafiky do dotykových informačných kioskov neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Hľadáme vás :-)

Náplň práce:
- grafické návrhy projektov do dotykových informačných kioskov, výroba reklamných banerov na web stránku, facebook, iné grafické práce, úprava fotografií,
- príprava prospektov, reklamných letákov, banerov a spotov
- spolupráca na výstavách a prezentáciách
a ďalšie práce spojené s obchodnou činnosťou - výroba a predaj dotykových kioskov

viac info o projektoch nájdete na www.infokiosk.sk

- kreatívna práca na projektoch
- flexibilný pracovný čas
- možnosť profesionálneho rastu
- robíme vždy niečo nové a zaujímavé
- pohodová pracovná atmosféra

Prácu na živnosť, TPP alebo študent VŠ, ( pre študenta pracovný čas cca 6 hod./ 3-4 krát týždenne podľa dohody)
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a posielajte svoj štrukturovaný životopis na e-mail: [email protected]
Spolu so životopisom nám pošlite aj ukážky vašich grafických prác alebo spracovania videa, v životopise uveďte aj vami predpokladaný hrubý mesačná plat.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zák. č. 428/2002 Zb, o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Ďakujeme za prejavený záujem.Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe After Effects - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Adobe Illustrator - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžaduje sa ovládanie grafických programov ( najmä photoshop, illustrator, after efects výhodou, strih videa ) na pokročilej úrovni
- kreatívne grafické myslenie
- estetické cítenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- aktívny prístup
- technické myslenie
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosť v IT technológiách výhodou ( administrácia LAN, HTML..)
- skúsenosti s prácou v obchodnej činnosti výhodou
- VP skupiny B

Dodávame interaktívne dotykové infokiosky, reklamné a informačné monitory, digitálne úradné tabule, digitálne nástenky. Vyrábame exteriérové infokiosky, dodávame vlastný softvér na výrobu a správu obsahu pre infokiosky a dotykové aj nedotykové monitory.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3296304  Megjelentetés dátuma: 7.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat dohodou, orientačne 800-1400€ brutto, živnosť dohoda,