Manažér teamu konzultantov

Avris Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie teamu 5-10 konzultantov zameraných na zavádzanie rôznych štandardov - ISO normy, zákonné požiadavky ako GDPR, štandardy stanovené výrobcom,
- stanovenie a realizácia stratégie oddelenia na krátke a strednodobé obdobie,
- vývoj produktov a ich optimalizácia: na čo sa zamerať, ako to odprezentovať klientom, kolegom,
- vytváranie a udržiavanie výborných vzťahov s väčšími klientmi,
- plnenie plánov oddelenia

- zázemie v stabilnej a rastúcej slovenskej spoločnosti,
- priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu,
- v našej spoločnosti máte možnosť ovplyvňovať smer svojho rozvoja,
- otvorené a priateľské prostredie,
- výborné pracovné prostriedky: pekný office, iPhone, kvalitný notebook, auto, zvládnuté a nastavené procesy strednej firmy,
- benefity: príjemná firemná atmosféra, pravidelné a nepravidelné teambuildingy, pravidelné firemné vzdelávanie v pracovnom čase, príspevok na výuku jazykov, plne hradené odborné vzdelávanie, po skúšobnej dobe firemné vozidlo aj na súkromné účely, celoročná zdravotná starostlivosť v súkromnom zdravotníckom zariadení, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Hľadáme lídra konzultantov. Človeka ambiciózneho, sčítaného, ktorý by riadil zabehnutý team a zároveň ho rozšíril a posúval neustále ďalej. Čaká ho veľa výziev v zmapovaných oblastiach, no rovnako musí mať odvahu posúvať sám seba a team do neprebádaných. Ide o samostatnú manažérsku pozíciu. Môže počítať s plnou podporou vedenia aj kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poradenstvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné manažérske zručnosti - skúsenosti minimálne 2 roky podmienkou,
- skúsenosti minimálne s jednou z oblastí, ktorým sa venujeme,
- anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni podmienkou,
- vedieť si stanoviť priority a prísť do cieľa,
- profesionálne vystupovať, prezentovať,
- samostatne a zodpovedne pracovať,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- prax v problematike,
- spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
- strategické, analytické myslenie,
- komunikačné zručnosti,
- reprezentatívne vystupovanie,
- tímový hráč,
- ochota cestovať,
- chuť, skúsenosť a cieľ riadiť kvalitný a úspešný team konzultantov

Stručná charakteristika spoločnosti:
Avris Consulting, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorú tvoria experti na informačnú a kybernetickú bezpečnosť a GDPR. Venujeme sa tiež vývoju biznis softvérov, ktoré pripravujeme pre každého klienta na mieru.
Viac info nájdete na: https://avris.sk/

Bližšie informácie k spracovaniu osobných údajov - https://avris.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3305968  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou