Oblastný manažér pre Považie

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude vašou náplňou práce?
• zabezpečenie splnenia plánu predaja produktov AVONu v zverenej oblasti
• vedenie tímu obchodných zástupcov
• analýza výsledkov jednotlivých Obchodných lídrov a celej zverenej oblasti v priebehu a na konci každej kampane
• výber nových Obchodných lídrov, práca s nimi (zoznámenie s AVONom, štandardy práce a jednania, koučink, atď.)
• práca so súčasnými Obchodnými lídrami (motivácia, koučink, tréning)
• spolupráca s priamym nadriadneým – Divízny obchodný manažér
• plnenie zverených úloh v súlade so štandardmi AVONe

Čo vám môžeme ponúknuť?
• atraktívny systém provízií 17x ročne (fix + bonus)
• nadštandardný motivačný program
• možnosť sebarealizácie v úspešnej zahraničnej spoločnosti
• šanca využiť všetky svoje schopnosti a doterajšie skúsenosti
• samostatná aj tímová práca
• možnosť karierného rastu
• firemné vzdelávanie
• flexibilná pracovná doba

Vyhradzujeme si právo neodpovedať na žiadosti všetkých záujemcov, a teda, v prípade, že Vás naša spoločnosť nebude kontaktovať (do 14 dní od zaslania CV), považujte Vašu žiadosť za zamietnutú. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Aké sú naše požiadavky?
• vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
• organizačné schopnosti
• obchodné zručnosti, orientácia na výsledky
• skúsenosť s vedením tímu ľudí výhodou
• loajalita, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť
• odolnosť voči stresu a flexibilita
• min. SŠ vzdelanie
• komunikatívna znalosť angličtiny – mierne pokročilý
• znalosť práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point) - mierne pokročilý až pokročilý
• VP skupiny B – aktívny vodič, vlastný automobil podmienkou
• bydlisko v Žilinskom/Trenčianskom kraji

Spoločnosť Avon je celosvetovým lídrom v oblasti priameho predaja kozmetických a beauty výrobkov. Najznámejšími kozmetickými radami Avonu sú Avon True, Mark., Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Avon Solutions a ďalšie. Na Slovensku predáva kozmetiku Avon viac ako 45 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3739570  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 900 EUR/mesiac1900