Accountant part-time

AVON Cosmetics, spol. s r.o.

AVON Cosmetics, spol. s r.o., Vajnorská 100/A, 83104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu do tímu Financií. Táto pozícia je skvelou príležitosťou pre študentov vysokej školy, ktorí by chceli získať skúsenosti a majú záujem o dlhodobú spoluprácu.

Aká bude vaša rola v tíme?
• Evidencia došlých faktúr, dokumentov a došlej pošty
• Evidencia zmlúv a ich následná kontrola v agende finančného oddelenia
• Kontrola vytvorených objednávok a ich aktualizácia v internom systéme zamestnávateľa
• Kontrola zaevidovaných dodávateľských faktúr v internom systéme a oprava prípadných nezrovnalostí
• Účtovanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr pomocou online softvéru; ich rozúčtovanie na rôzne strediská
• Spolupráca a e-mailová komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Dalšie činnosti súvisiace s každodennou funkciou oddelenia

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Príjemné pracovné prostredie úspešnej nadnárodnej kozmetickej spoločnosti
• Dlhodobú spoluprácu formou Dohody o brigádnickej práci študenta / Dohody o pracovnej činnosti
• Vzorky výrobkov ku každej výplate
• Hodiny jógy a angličtiny v kancelárii
• Nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Študent VŠ (2.-4.ročník), smer – finančníctvo, účtovníctvo
• Základná znalosť účtovníctva, pojmov a účtovania podmienkou
• Precíznosť a dôslednosť
• Proaktívny prístup k práci
• Tímový hráč
• Otvorená a komunikatívna osobnosť
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou
• Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
• K dispozícií min. 4 pracovné dni v týždni podľa dohody, časová flexibilita

Spoločnosť Avon je celosvetovým lídrom v oblasti priameho predaja kozmetických a beauty výrobkov. Najznámejšími kozmetickými radami Avonu sú Avon True, Mark., Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Avon Solutions a ďalšie. Na Slovensku predáva kozmetiku Avon viac ako 45 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemenov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3180512  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017