Senior Java Software Developer - Aviation

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 2200 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Avitech vyvíja kvalitný letecký softvér pre celý svet. Naše tímy v Nemecku a na Slovensku spolupracujú na veľkých medzinárodných projektoch pre civilný a vojenský sektor v 27 krajinách sveta.

V Bratislave vyvíjame produktovú rodinu, ktorej účelom je spracovanie leteckých dát. Prostredníctvom našich produktov dokážu naši klienti letecké dáta spracovať a vizualizovať do leteckých máp, publikácií a príručiek.

Technológie, s ktorými budeš pracovať:
Java 8+, EJB, Wildfly, Spring, Oracle, JPA / Hibernate, WebServices, XML, JSON, HTML, CSS, JavaScript, vývoj Java back-end servisov a (REST) API

Písanie testov: JUnit, TestNG, Mockito

Čo iného u nás nájdeš:
• V rámci nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)
• Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? Môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.
• Flexi pracovný čas je pre nás samozrejmosťou
• Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť je tu pre teba xBox a virtuálna realita
• V kuchynke na teba čaká naozaj výborná káva, tony najrôznejších čajov a čerstvé ovocie

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Výhodou, ale určite nie podmienkou môžu byť:

-skúsenosti s programovaním web aplikácií a cloud technológiami
-znalosť javascript frameworkov (napr. Angular 5+/TypeScript, Vue.js, React)
-znalosť OOP princípov, design patternov, návrhov architektúry v UML
-znalosť git, continuos build / integration: gradle, jenkins

Ďalšími plusmi môžu byť:

Iniciatíva pri riešení problémov - problém sa rovná výzve.
Analytické myslenie - schopnosť analyzovať problém.
Komplexnosť myslenia - schopnosť nazerať na jednotlivé úlohy v širších súvislostiach.
Tímový duch – ochota podeliť sa o svoje skúsenosti

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3574100  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2200 EUR *Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta