Java Software Developer - Aviation

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už dosť práce na vývoji softvéru v oblasti financií alebo poisťovníctva? Poď vyskúšať letectvo!

Ako súčasť produktového vývojového tímu nám pomôžeš s vývojom produktov, prostredníctvom ktorých vedia leteckí kartografi vizualizovať letecké priestory a generovať letecké mapy

Technológie s ktorými budeš pracovať:
• Java 8 SE
• GIS platforma - LUCIAD Lightspeed
• AutoCAD platforma - Bentley MicroStation
• C#
• WebServices
• gradle, git

• Vďaka práci u nás budeš mať možnosť porozumieť komplikovanému svetu leteckého priemyslu
• Externé školenia, veľmi radi podporíme našich kolegov v ich kariére certifikáciami, externými školeniami a konferenciami
• Interné školenia, naši vývojári sa radi o svoje znalosti delia na pravidelných stretnutiach a seminároch
• Ako súčasť nášho teamu si naplno užiješ množstvo teambuildingov (lyžovačky, turistika, xmas party, splavy..a množstvo ďalších zaujímavých aktivít podľa ľubovôle vo svojom teame)
• Cítiš potrebu sa zdokonaliť v angličitne? Môžeš využiť internú výuku angličtiny vo firme s naozaj vynikajúcim lektorom.
• Flexi pracovný čas je pre nás samozrejmosťou
• Príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy v novej budove Twin City Tower, kde máš zo 17. poschodia Bratislavu ako na dlani
• Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť je tu pre teba xBox a virtuálna realita
• V kuchynke na teba čaká naozaj výborná káva, tony najrôznejšich čajov a samozrejme čerstvé ovocie

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám prosím svoj štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu.

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
C# - Základy

• skúsenosti s programovaním v Java 8 SE
• skúsenosti s programovaním v C#
• skúsenosti s vývojom softvéru v rámci metodológie Scrum/Agile
• samostatné a analytické uvažovanie
• spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
• tímový hráč so schopnosťou pracovať efektívne i na samostatných úlohách

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3553129  Megjelentetés dátuma: 30.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 200 - 3 000 EUR/mesiac