Team Assistant

Indra Avitech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
900,-- EUR brutto (táto mzda zodpovedá full time úväzku). Finálna výška mzdy bude závisieť od dohodnutého úväzku a skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša nová kolegyňa sa bude venovať primárne týmto oblastiam:

- Prijatá/odoslaná pošta (komplexná agenda)
- Starostlivosť o návštevy, rezervácie zasadačiek, zabezpečenie občerstvenia
- Prijímanie telefonických hovorov a prepájanie na kompetentné osoby
- Agenda v súvislosti s firemnými mobilnými telefónmi (objednávky, servis,
prepisy..)
- Príprava podkladov do účtovníctva (faktúry, pokladňa, doklady o platbe kartou, inventúra hotovosti a cenín a ďalšie podklady nevyhnutné k spracovaniu účtovníctva spoločnosti)
- Objednávanie gastrolístkov + darčekových poukazov a ich distribúcia na zamestnancov
- Vedenie pokladne (domáca, cudzia mena)
- Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou, zabezpečenie doručenia podkladov do účtovníctva v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- Komunikácia so štátnymi úradmi a organizáciami, notárom, právnikmi, bankou a podobne podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
- Podpora HR , spolupráca na projektoch v oblasti HR
- Starostlivosť o vozový park (kniha jázd, servisné prehliadky, evidencia dokladov za tankovanie..)
- Zodpovednosť za sklad kancelárskych potrieb a občerstvenia
- Komunikácia a kontrola činnosti upratovacej spoločnosti, zabezpečovanie opráv zariadení

Čo ponúkame:

• stabilné a priateľské pracovné prostredie
• máme tu pre každého kávičku, minerálky, ovocie a tony najrôznejších čajov
• sme kolektív a máme športového ducha (pravidelne sa zúčastňujeme akcií ako napr. Devín - Bratislava, Night Run)
• často a radi podnikáme spoločné akcie (splavy, lyžovačky, husacie hody)
• na oddych a relax tu máme útulnú miestnosť s XBOXom, virtuálnou realitou a tuli vakmi
• možnosť sa počas pracovných hodín zdokonaliť v angličtine na internej výučbe so skvelou native-speaker lektorkou

V prípade záujmu prosím posielajte životopis v slovenskom jazyku e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si našu novú asistentku predstavujeme?

• bude mať dobrý time management (vie si nastaviť priority svojej práce)
• splní to, čo sľúbi, alebo pre to aspoň urobí maximum
• bude proaktívna, nebude sa vyhovárať na okolnosti a zmenu k lepšiemu začne od seba
• bude mať zmysel pre detail a bude jej záležať na kvalite svojej práce

Firma Indra Avitech sa dlhodobo zaoberá plánovaním, vývojom, integráciou, dodávkou a podporou IT systémov v odbore riadenia letovej prevádzky. Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu produktov, v rámci ktorých prináša osvedčené a inovatívne systémové riešenia. Výsledkom našej práce je poskytnúť riadeniu letovej prevádzky viac času na rozhodovanie a tým pádom aj zabezpečenie riadneho a efektívneho chodu týchto služieb. Tieto systémy tak v konečnom dôsledku prispievajú k bezpečnosti, presnosti a hospodárnosti sveta leteckej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3317236  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900,-- EUR brutto (táto mzda zodpovedá full time úväzku). Finálna výška mzdy bude závisieť od dohodnutého úväzku a skúseností a znalostí kandidáta.