Aplikačný inžinier optických inšpekčných systémov

AVEX electronics, s.r.o.

Miesto práce
Oravská Lesná-Flajšová
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracováva návrhy na zlepšenie fungovania výrobného procesu na prevádzke AOI. Vypracováva návrhy na racionalizáciu využitia technologických zariadení.
Vykonáva reportovanie dosahovaných parametrov.
Navrhuje technické riešenie prípravkov a zariadení.
Súčasťou práce je aj písanie zodpovedajúcej dokumentácie.
Novoprijatému pracovníkovi bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Práca v stabilnej a kreatívnej spoločnosti s možnosťou neustále sa učiť a prinášať vlastné riešenia do procesu. Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť osobného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru - elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, systematickosť, samostatnosť, flexibilita, analytické a technické myslenie, schopnosť analyzovať chyby a porovnávať ich s požiadavkami, iniciatívnosť, komunikatívnosť, záujem a schopnosť učiť sa, záujem pracovať.

Avex electronics, s.r.o. je lídrom v poskytovaní elektronických výrobných služieb (EMS) v oblasti spotrebnej elektroniky, automotive, priemyselnej elektroniky, či LED aplikácií pre národných a medzinárodných zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3734390  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 €