Konzultant pre výživu

Averon Trade, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 000 EUR/mesiac• Možnosť prémií za extra výsledky • Pravidelné zvyšovanie platov naviazané na úspechy a rast firmy • 50% zľava na firemné služby, meranie na InBody so 100% zľavou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
• Empatická komunikácia s klientmi prevažne cez messenger, mail
• Spracovávanie dát klientov
• Pripravovanie podkladov pre klientov potrebných k spolupráci
• Kontrola jedálnych lístkov pripravených klientom
• Vypracovanie výstupu z kontroly
• Komunikácia výstupu s klientom (konštruktívna spätná väzba)
• Konzultácie s existujúcim prideleným klientom – telefonická, osobná

Ponúkame:
• Prácu v úspešnej, stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Skvelý tím
• Pozitívnu životnú, možno i zdravotnú zmenu
• Možnosť kariérneho rastu, môžeš byť aj absolventom
• Plat od 800€ - 1000€/mesiac – podľa skúseností, s možnosťou takmer neobmedzeného rastu, bude sa dariť nám, bude sa dariť Vám
• Možnosť prémií za extra výsledky
• 50% zľava na firemné služby, meranie na InBody so 100% zľavou
• Káva, čaj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Facebook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
• Skúsenosť s prácou s ľuďmi a prístup orientovaný na spokojného zákazníka - prípadne ak si absolvent, snaha sa v tomto zdokonaliť, prirodzený talent :)
• Vzťah k zdravému životnému štýlu
• Základné informácie o výžive (relevantné vzdelanie/kurz je výhodou, ale nie podmienkou, naučíme čo treba)
• Pozitívny, proaktívny, lojálny a zodpovedný prístup
• Efektívnu komunikáciu a prácu s časom
• Chuť učiť sa, profesionálne rásť a pomáhať kolegom
• Schopnosť všímať si a pracovať s detailmi
• Schopnosť učiť sa z chýb
• Flexibilita
• Príjemné vystupovanie

Firma zaoberajúca sa profesionálnym výživovým mentoringom. Učíme ľudí stravovať sa z bežne dostupných potravín. Nejde o predaj žiadnych nezmyselných produktov na chudnutie. Našou klientelou nie sú len ľudia, ktorí sa snažia chudnúť, ale aj ľudia s rôznymi zdravotnými problémami (diabetes, DNA, histamínová intolerancia, laktózová intolerancia, tráviace problémy, Crohnova choroba, ulcerózna kolitída, neplodnosť a mnohé i.).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3991305  Megjelentetés dátuma: 25.10.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac