Produktový a projektový manažér

AVEPHARMA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketingového analytika, nadšenca a kreatívca , ktorý dotiahne veci a baví ho byť súčasnosťou nového projektu ...

Starostlivosť zahŕňa:
- príprava a riadenie projektu privátnej značky
- príprava marketingovej a obchodnej stratégie
- jednanie so zahraničnými partnermi
- riešenie niektorých obchodných prípadov so zákazníkmi
- spolupráca so zástupcami pri riešení obchodných prípadov
- analýzy predajných a marketingový dát
- on line marketing a starostlivosť o webové stránky

- vysoko samostatná práca v stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- atraktívne platové ohodnotenie
- ročný bonus
- školenia a osobný rozvoj
- telefón
- životne poistenie
- teambulding
- multisport karta
- produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
- možnosť spolupráce na ŽL
- iné...

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, farmácia, lekárstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme dynamickú osobnosť s prozákazníckym prístupom, kreatívnymi nápadmi a myšlienkami, ktorá je ochotná vyhľadávať a učiť sa nové veci. Požadujeme vysokú úroveň komunikácie (telefón, e-mail), aktívny prístup, dobrý systém práce a time management. Angličtina je nutnou podmienkou!
Jedná sa o prácu v kancelárii s občasnými služobnými cestami.
Výhodou je znalosť alebo prax v oblasti farmácie, marketingu, online marketingu a predaja.

AVEPHARMA, s.r.o. je etablovanou farmaceutickou spoločnosťou, ktorú tvorí team skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v nadnárodných spoločnostiach. Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 2007 a zaoberá sa zastupovaním spoločností, ktoré majú záujem expandovať na slovenskom trhu v oblasti výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, veterinárnych a kozmetických prípravkov. Medzi naše značky patria napr. Akutol, bioXtra, AUDISPRAY, NUK, Perspi-Guard, FungeX, Jodaqua, Trioderm, Cognoscin, Arpalit, Kubatol, Kerolan, Nutrilac, GlucosePro, ... a iné.
Viac informácii získate na našej webovej stránke :
www.avepharma.eu, www.avepharma.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3967120  Megjelentetés dátuma: 25.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac