Technik - manažér realizácie dodávok pre stavby

AVEJULO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 2000,-€, základ 1500 - 1700,-€ + odmeny za realizáciu projektov a podiel na tržbách. Konkrétne platové podmienky budú dohodnuté v závislosti od skúseností a predpokladov vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Bratislave hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technik - manažér realizácie dodávok pre stavby.

Hlavnou zodpovednosťou je príprava a zabezpečovanie realizácie dodávok a montáží dverí pre veľké stavby a súvisiace činnosti:
- Koordinácia činností a termínov medzi dodávateľom dverí, montážnikmi a realizátorom stavby
- Zameriavanie stavieb, zadávanie požiadaviek na výrobu dodávateľom a preberanie vyrobených zákaziek
- Koordinácia harmonogramu dodávok podľa požiadaviek realizátora stavby, dodržanie termínov
- Komunikácia s dodávateľmi pri objednávaní, technickej špecifikácii a preberaní dodávok, schvaľovanie nákupných cien
- Komunikácia s realizátorom stavby – technické riešenia, termíny, montáž, odovzdávanie diela a reklamácie
- Plánovanie a kontrola práce montážnikov
- Vypracováva technickú dokumentáciu k odovzdaniu diela a odovzdáva dielo
- Sleduje náklady na projekt – aj pripravuje podklady k fakturácii
- Navrhuje technické riešenia a posudzuje vplyv na cenu
- Vypracováva montážne postupy
- Technická podpora pre obchodníkov, spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk a technické poradenstvo
- V prípade potreby výpomoc pri manuálnych prácach

Pracovisko – práca prevažne v BA regióne, cestovanie podľa potreby, v malej miere západné a stredné Slovensko.

- Auto s možnosťou využívania na súkromné účely
- Notebook a mobilný telefón
- Neformálne pracovné prostredie s dobrými medziľudskými vzťahmi
- Ostatné podmienky práce a informácie budú prezentované klientom v prípade postupu na ďalšie kolo po pohovore v našej spoločnosti

Klientom je spoločnosť so sídlom v Bratislave. O konkrétnej spoločnosti Vás budeme informovať na pohovore.

Klient nedostane informáciu o Vašej reakcii na inzerát a o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát má nasledovné vlastnosti a skúsenosti:
- Skúsenosť s dodávkami na stavby, ideálne oblasť dvere aspoň 5 rokov
- Výborné organizačné predpoklady, schopnosť zladiť potreby a činnosti viacerých zúčastnených strán
- Dobré zvládanie zmien a nepredvídateľných situácií, nepodliehanie stresu a schopnosť adekvátneho reagovania
- Vysoká miera samostatnosti spojenej so zodpovednosťou
- Dobrá technická a ekonomická orientácia v rozsahu pozície

Poskytujeme služby v oblasti personálneho manažmentu, krízový manažment v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing personálnych činností, interim manažment, vyhľadávanie vhodných kandidátov pre klientov, poradenské a konzultačné služby.
Máme skúsenosti z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu.
Kľúčový región pôsobenia je Bratislava, západné a stredné Slovensko.
ID: 3548701  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000,-€, základ 1500 - 1700,-€ + odmeny za realizáciu projektov a podiel na tržbách. Konkrétne platové podmienky budú dohodnuté v závislosti od skúseností a predpokladov vybraného kandidáta