Odborný predajca

AVEJULO, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
dohodou
cca od 900,-€ v hrubom, od 700,-€ základ podľa úrovne skúseností + provízia z tržieb, príplatky za sobotu, plne hradené gastrolístky cca 72€ mesačne. Po zaučení zvýšenie .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v centre Pezinka hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu Odborný predajca. Jedná sa o kombináciu dekoratívneho, darčekového a technického sortimentu.
Náplň práce:
- obsluha zákazníkov a poradenstvo
- predaj tovaru
- práca s tovarom a jeho aranžovanie v predajni, predajňa má pomerne veľkú plochu
- darčekové balenie tovaru
Pracovná doba je pondelok až piatok , 10:00 - 18:00 hod, každá druhá sobota 8 - 12:00 hod.

- dlhodobá a stabilná práca vo firme s dlhoročnou históriou
- dobrý kolektív
- gastrolístky v plnej výške hradené zamestnávateľom v hodnote 3,60
- zamestnanecké zľavy na tovar
- možnosť zvýšenia platu a mimoriadnych odmien

O konkrétnej spoločnosti Vás budeme informovať pred pohovorom alebo na pohovore. Klient nedostane informáciu o Vašom záujme o pozíciu bez Vášho súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát má zodpovedný prístup k práci, hľadá dlhodobé zamestnanie, vie pracovať so zákazníkom a má predpoklady naučiť sa nový sortiment.

Poskytujeme služby v oblasti personálneho manažmentu, krízový manažment v oblasti ľudských zdrojov, outsourcing personálnych činností, interim manažment, vyhľadávanie vhodných kandidátov pre klientov, poradenské a konzultačné služby.
Máme skúsenosti z oblasti výroby, služieb, maloobchodu, veľkoobchodu.
Kľúčový región pôsobenia je Bratislava, západné a stredné Slovensko.
ID: 3397834  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: cca od 900,-€ v hrubom, od 700,-€ základ podľa úrovne skúseností + provízia z tržieb, príplatky za sobotu, plne hradené gastrolístky cca 72€ mesačne. Po zaučení zvýšenie .