Hľadáme operátorov/ky do výroby, TPP v Žiline. Nemáš skúsenosti? Nevadí, zaškolíme!

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Cestárska, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v automobilovom priemysle v SR - Žilina Závodie.

Hlavnou náplňou práce je obsluha stroja (zvárací automat) do ktorého sa ukladajú menšie kusy plechov.

Zváranie jednoduchých kovových komponentov a dielcov v automobilovom priemysle - PRODUKCIA.
Výroba vnútorných konštrukcií áut.

Nemáš skúsenosti? Nevadí, zaškolíme.

Práca je vhodná aj pre ženy.

Mzdové podmienky:

* Základná mzda je 3,82 eur brutto/hod, po skúšobnej dobe (po 3. m) navýšenie na 4,64€

* príplatok za sťažené prostredie, 0,60 eur brutto/hod (práca nie je v rizikovom prostredí - BONUS od zamestnávateľa naviac),

* bonus - 29,00 eur za prácu v sobotu/nedeľu - nariadená odberateľom,

* do 70,20 eur, mesačný hodnotiaci bonus,

* nočný príplatok, 1,3332 eur brutto/hod,

* príplatok za prácu nadčas, 25 % z priemerného zárobku/pracovný deň,

* príplatok za prácu nadčas, 50% z priemerného zárobku/víkend.

* 3,83 eur stravný lístok - nočná zmena .

* obed pre zamestnanca - ranná a poobedná zmena (1,02 si platí zamestnanec).

* Letný bonus (vyplácaný v júni).

* Zimný bonus (vyplácaný v decembri).

* možnosť TÝŽDENNÝCH ZÁLOH.

* Preplatenie lekárskej prehliadky.

* Pracovné oblečenie.

Všetky príplatky sú hneď pri nástupe do zamestnania, NIE AŽ PO SKÚŠOBNEJ DOBE.

Pracovná ponuka je BEZ UBYTOVANIA.

Letný a zimný bonus 55% zo mzdy
Možnosť týždenných záloh
Pravidelná koordinácia
Obedy vo firemnej jedálni len za 1,02e

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Predmestská 1335/19
010 01 Žilina

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Mária Šandorová
Tel.: 0911553411
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4059641  Megjelentetés dátuma: 19.7.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac