Hľadáme operátorov/ky výroby do stabilnej automobilovej spoločnosti blízko centra Žiliny - navýšenie mzdy o 150€ už po 3 mesiacoch!

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Cestárska 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 31.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe, pracuje sa za linkou - vo výrobe sú rôzne pozície
- obsluha robotizovaného pracoviska - len nakladáte a vykladáte menšie kusy plechov
- vizuálna kontrola kvality vyrobených dielov
- prísun a odsun materiálov k strojom
- kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov
- trojzmenná prevádzka - zmeny sa striedajú po týždni
PODNIK NAVYŠUJE MZDY UŽ PO ODPRACOVANÍ TROCH MESIACOV - z 4,06€/h na 4,98€/h

Práca je svojou povahou vhodnejšia pre mužov.

- BONUS pri odpracovaní soboty a nedele,
- príplatky podľa zákonníka práce
- mesačný bonus do výšky 70,20€ v závislosti od výkonu
- zabezpečená koordinácia
- výrazné zvýšenie mzdy po odpracovanom roku
- firemná jedáleň - za obed platíte len 1,02€

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3470502  Megjelentetés dátuma: 17.8.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac