Hľadáme údržbárov do zabehnutého potravinárskeho podniku v centre Žiliny

AVEC trade SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
980€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na TPP pre:
- Elektrikárov (mzda 980€/brutto, po skúšobnej dobe +50€ príplatok za odbornosť),
- Vodárov (mzda 980€/brutto, po skúšobnej dobe +50€ príplatok za odbornosť),
- Zámočníkov (mzda 980€,/brutto po skúšobnej dobe +50€ príplatok za odbornosť),
- Mechanikov so servisovaním chladiacich zariadení a iných strojov (mzda 1033€/brutto).

Podľa Vašej praxe vieme mzdu prispôsobiť Vašim očakávaniam.

Požadujeme:
- zodpovednosť, spoľahlivosť a manuálnu zručnosť.

Váš životopis, poprosíme, odoslať e-mailom na [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2588140  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 980€