Servisný technik

AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
1.100 brutto, plus výkonnostná odmena vo forme pohyblivej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení – opravy a preventívna údržba strojov (nielen ich elektrických častí), výmena kvapalín, mazanie a čistenie podľa špecifikácie výrobcu
- kompletné servisné a opravárenské práce
- výmeny opotrebovaných alebo nefunkčných častí zariadení
- manuálna zručnosť a prax v práci nielen s ručným náradím
- riešenie problémov pri zlyhaní zariadení a technológií
- pohotovostný servis
- komunikácia s dodávateľmi náhradných dielov

Práca pre seriózneho a stabilného zamestnávateľa.
Služobný mobilný telefón.
100 % preplácané nadčasy.
Stabilná práca.
Stravné poukážky s príspevkom zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Odborné skúsenosti s obsluhou a údržbou strojov a zariadení (technické vzdelanie; elektrikár, strojný zámočník).
Zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita, bezúhonnosť, slušné vystupovanie.
Vodičský preukaz triedy C a E výhodou.

Skupina AVE sa v novembri 2013 stala súčasťou českého holdingu EP Industries, a. s.
Skupina AVE patrí medzi vedúce spoločnosti obchodujúce na trhu odpadového hospodárstva v centrálnej a východnej Európe. Zamestnávame viac ako 5.000 pracovníkov vo viac ako 160 certifikovaných pobočkách v Českej republike, Rumunsku, Maďarsku ako aj na Slovensku a Ukrajine.
Poskytujeme komplexné portfólio služieb odpadového hospodárstva pre komunálnych a súkromných zákazníkov a zabezpečujeme najvyššiu možnú technologickú a ekologickú úroveň spracovania odpadu. Skupina AVE nakladá s viac ako 6 miliónmi tonami odpadu ročne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3640102  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.100 brutto, plus výkonnostná odmena vo forme pohyblivej zložky