Vedúci prevádzky

AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Miesto práce
Hlohová 6, 821 07 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + variabilná zložka + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie činnosti podľa zásad a predpisov prevádzkového poriadku a interných predpisov a dodržiavanie noriem
- zodpovednosť za všetkých zamestnancov prevádzky
- riadenie, koordinácia a zodpovednosť za preberanie, triedenie odpadov a materiálov podľa schváleného prevádzkového poriadku
- riadenie, koordinácia a zodpovednosť za prevádzkyschopnosť a bezpečnosť prevádzky a technických zariadení, ich efektívne a hospodárne využitie
- podieľanie sa na vypracovávaní krátkodobých a strednodobých plánov
- účasť na vypracovávaní návrhov na rozvoj riadenej prevádzky v regióne

- možnosť podieľať sa na rozvoji a raste spoločnosti
- zásluhový systém odmeňovania reflektujúci výkonnosť
- materiálno – technické zabezpečenie potrebné pre výkon práce

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy. Za pochopenie ďakujeme.

PROSÍME UCHÁDZAČOV O POSKYTNUTIE SÚHLASU NA SPRACOVENIE OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDOVNOM ZNENÍ:
Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v mojom životopise a súvisiacej dokumentácii v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení spoločnosťou AVE SK odpadové hospodárstvo s. r. o. so sídlom Osvetová 24, 821 05 Bratislava zapísaná v OR Okresného súdu Ba I., Oddiel: Sro, vložka č. 40469/B.; IČO: 36 357 065, IČ DPH: SK2022183515; a to pre účely uvedenia v databáze uchádzačov o zamestnanie pri obsadzovaní voľných pracovných miest uvedenej spoločnosti. Tento súhlas je daný na dobu neurčitú a je ho možno kedykoľvek písomne bez udania dôvodu odvolať, pričom odvolanie musí byť preukázateľne doručené spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v oblasti riadenia prevádzky

- organizačné zručnosti
- manuálna zručnosť
- riadenie tímu
- samostatnosť a časová flexibilita
- dobrá znalosť práce na PC
- čistý register trestov

Skupina AVE sa v novembri 2013 stala súčasťou českého holdingu EP Industries, a. s.
Skupina AVE patrí medzi vedúce spoločnosti obchodujúce na trhu odpadového hospodárstva v centrálnej a východnej Európe. Zamestnávame viac ako 5.000 pracovníkov vo viac ako 160 certifikovaných pobočkách v Českej republike, Rumunsku, Maďarsku ako aj na Slovensku a Ukrajine.
Poskytujeme komplexné portfólio služieb odpadového hospodárstva pre komunálnych a súkromných zákazníkov a zabezpečujeme najvyššiu možnú technologickú a ekologickú úroveň spracovania odpadu. Skupina AVE nakladá s viac ako 6 miliónmi tonami odpadu ročne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1094505  Megjelentetés dátuma: 17.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 + variabilná zložka + príplatky