IOS Developer

AVAST Software s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 800 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosť s iOS vývojom a chuť pozrieť sa na projekty z inej ako z bankovej sféry? Uvažuješ nad zmenou a chceš vedieť, že to, čo v práci robíš, má naozaj zmysel? Chceš tvoriť a zároveň vedieť, že tvoja práca pomôže ochrániť milióny ľudí? V tom prípade náš iOS tím určite ocení niekoho ako si ty.

Na čom budeš pracovať?

Smarthome projekt na zabezpečenie domácnosti
Parental control (Ochrana detí)

TECHSTACK:

Máme Clean Architecture (VIPER)
Využívame Swift 3 a vyššie (Záleží od projektu)
Swinject
Cocoapods
VOIP
Localization
Carthage
Jenkins
IoT
(A mnoho ďalších zaujímavých technológií)

Vybavenie:

Ako iOS developer budeš mať samozrejme prístup k Apple zariadeniam
Dostaneš od nás iPhone a samozrejme Macbook Pro na vývoj (všetko aj na súkromné účely)

Ako pracujeme?

Snažíme sa fungovať Agilne. Na niektorých projektoch máme SCRUM, inde je to Kanban a inde zase Scrumban. Každý projekt má špecifickú formu Agilu prispôsobenú na projekt.

Kde budeš pracovať?

Praha, Žilina, Brno alebo Bratislava. Vyber si čo je pre teba nejlepšie.

Požiadavky:

Jediné, čo potrebujeme je, aby si mal skúsenosť s iOS vývojom aspoň rok a pol (bez toho sa naozaj nepohneme)
Čítanie a písanie v angličtine (ak nemáš problém s čítaním a písaním v angličtine, ale si nesvoj pri komunikácií, nevadí, vieme s tým niečo urobiť)
Skúsenosť s Code reviews (nie je to must, ale musíš vedieť prijať kritiku a tiež zhodnotiť kód niekoho iného)

Benefity:

Vyhovuje ti pracovať ráno od šiestej? Od dvanástej? Od šiestej večer? S našími flexi hours si pánom svojho času ty!
Určite sa niekedy ráno zobudíš a vieš, že dnes to v kancli plnom kolegov proste nedáš. Nevadí, keď potrebuješ a chceš homeoffice, kedykoľvek si ho pokojne zober, nikto ti u nás brániť nebude.
Kafetéria program 950 EUR (Ty sám si určíš, na čo ich využiješ)
Záleží nám, aby si sa posúval vpred. Dáme ti prístup k našej online univerzite a veľmi radi ťa pošleme na konferencie a školenia, ktoré ti pri práci pomôžu pohnúť sa vpred
Jazykové kurzy s lektorom
Naším vývojárom tiež dávame možnosť cestovať na niekoľko týždňov alebo mesiacov do nášho tímu v Silicon Valley

Plat:

Začíname od 1300 eur mesačne pri junioroch bez skúseností. Samozrejme tvoje skúsenosti náležite oceníme. (Určite to nebude len 1300 EUR)

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3646082  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 2 800 EUR/mesiac1400 EUR/mesiac