Country manager Slovensko

AVALON s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Country Manager Slovensko

Česká stabilní obchodně výrobní společnost působící v oblasti požárních a bezpečnostních slaboproudých technologií hledá manažera pro rozšíření působnosti na slovenský trh.

Nabízíme příležitost zkušenému aktivnímu obchodníkovi s technickým zázemím. Jeho cílem bude vybudovat obchodní struktury na slovenském trhu po vzoru mateřského (českého) v progresivním segmentu elektrické požární signalizace a jiných slaboproudých technologií. Následně pak vyhledávání a realizace obchodních případů a s tím spojená agenda jako technická podpora, logistika a běžná administrativa. V blízké budoucnosti předpokládáme nutnost vytvoření týmu spolupracovníků pro výše uvedené činnosti. Pravidelný reporting mateřské společnosti v ČR.

Požadujeme:

  • aktivní osobnost
  • VŠ/SŠ (nejlépe v oblasti elektro nebo obchodu)
  • orientace v oblasti slaboproudých technologií je výhodou
  • rozsáhlé obchodně manažerské zkušenosti jsou výhodou
  • znalost slovenského trhu je výhodou
  • reference z předešlého působení jsou podmínkou
  • ochota cestovat po Slovensku je podmínkou
  • Slovenský jazyk - rodilý mluvčí
  • Anglický jazyk - schopnost pracovat s původní dokumentací
  • schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • aktivní řidič

Nabízíme:

  • pozici číslo 1 na slovenském trhu
  • možnost uplatnit zkušenosti a schopnosti v perspektivním oboru
  • zázemí silné a stabilní české společnosti
  • vysoce kvalitní sortiment renomovaných výrobců
  • zajímavý a atraktivní obor
  • home office
  • velmi atraktivní platové podmínky
  • podíl na dosaženém zisku
  • automobil střední třídy i pro soukromé využití
  • notebook, mobil a ostatní běžné potřeby

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3641144  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 4 000 EUR/měsíc2000 EUR/měsíc