Farmaceut vo verejnej lekárni

Avaler s. r. o.

Lekáreň pod Terasou, Obchodné centrum Viktória, Hollého, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1600 EUR/mesiac - závisí od Vašich skúseností, plus 13. a 14. plat vyplácaný v júni a decembri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej lekárne hľadáme zodpovednú, pozitívne naladenú kolegyňu alebo kolegu s odhodlaním robiť túto peknú prácu čo najlepšie.
Náplňou práce sú štandardné pracovné činnosti farmaceuta pri poskytovaní lekárenskej starostlivosti
Podrobnosti preberieme pri osobnom pohovore.

Prevádzkové hodiny lekárne:
Po-Pi 8.00 - 18.00 hod
So 8.00 - 12.00 hod

- mimoriadne priateľský pracovný kolektív, uvoľnená pracovná atmosféra
- ústretový prístup zamestnávateľa a kolegov k potrebám zamestnanca
- dvakrát ročne odmeny - 13. a 14. plat
- jeden týždeň dovolenky navyše nad rámec zákonníka práce
- zvýhodnený nákup lekárenského sortimentu pre osobnú potrebu
- preplácanie 100% poplatkov v komorách
- podpora vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť
Ochota prehlbovať svoje odborné znalosti
Pozitívny vzťah k ľuďom
Nekonfliktná povaha
Dobré srdce a zmysel pre humor sú výhodou

Sme verejná lekáreň vo vlastníctve dvoch farmaceutiek, ktoré v nej i reálne pracujú.
Našim cieľom je byť priateľskou a ústretovou lekárňou kde pacient vždy nájde okrem obvyklého sortimentu aj pomoc a odbornú radu a kde sa cíti príjemne.
ID: 3927653  Megjelentetés dátuma: 17.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac