Servisný technik

AVALAN s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 54, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2021
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy záleží od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť AVALAN s.r.o. je popredným distribútorom bezpečnostných systémov na Slovensku. Ponúkame profesionálne technické riešenia ochrany osôb a majetku. Spolupracujeme so svetovým lídrom v oblasti bezpečnostných technológii. Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu servisného technika.

Servis bezpečnostných systémov (kamerové a zabezpečovacie systémy, elektronická kontrola vstupu) a počítačových zostáv
Práca s bezpečnostnou a PC technikou
Zisťovanie príčin, závad a následná oprava
Technické poradenstvo pre zákazníka

Možnosť vzdelávania sa a profesionálneho rastu.
Ostatné benefity budú upresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy
Administrácia Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Oprava a diagnostika elektroniky - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie: Elektrotechnik §21, §22 alebo §23
Anglický jazyk - minimálne B1, ďalší cudzí jazyk je vítaný

Bezúhonnosť, dôslednosť, flexibilita, komunikatívnosť, profesionálnosť a zodpovednosť

Aktívny vodič/vodička B

Hľadáme človeka, ktorý síce nemusí spĺňať všetky požiadavky, ale rád sa ich s nami naučí.

Spoločnosť AVALAN s.r.o. je popredným distribútorom bezpečnostných systémov na Slovensku. Ponúkame profesionálne technické riešenia ochrany osôb a majetku. Spolupracujeme so svetovým lídrom v oblasti bezpečnostných technológii. Náš tím hľadá kolegyňu/kolegu na pozíciu administratívnej pracovníčky / pracovníka.
ID: 4035719  Megjelentetés dátuma: 22.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac