Dispečer - pracovník dispečingu vzdialeného monitoringu

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mesačná hrubá mzda do 1200 €. Skladá sa zo základnej zložky 500 € a prípaltku k základnej zložke podľa mesačného výkonu a produkcie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovedný, spoľahlivý a fyzicky zdatný? Máme pre Vás skvelú príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá hľadá šikovného kandidáta na pozíciu Dispečer- pracovník dispečingu vzdialeného monitoringu

Náplň práce:
- Vzdialený monitoring chladiacich,klimatizačných a vzduchotechnických zariadení
- Vzdialená konfigurácia, nastavenie a úprava chladiacich,klimatizačných a vzduchotechnických zariadení
- Vzdialené opravy chladiacich,klimatizačných a vzduchotechnických zariadení
- Riadenie, kontrola a komunikácia so servisnými technikmi
- Príjem a rozdelenie servisov
- Evidencia a zabezpečenie odstránenia porúch chladiacich,klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém ohodnotenia, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti.

Žiadosti so životopisom prosíme zasielať e-mailom, alebo poštou na uvedený kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvdené kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Vodičský preukaz

B

- Oprávnenie minimálne podľa §21 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 - výhodou
- Prax v odbore chladenia, klimatizacii, vzduchotechniky výhodou
- Schopnosť riešiť technické problémy
- Samostatnosť a analytické myslenie
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota učiť sa nové veci
- Zodpovednosť, serióznosť
- Spoľahlivosť

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 737639  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačná hrubá mzda do 1200 €. Skladá sa zo základnej zložky 500 € a prípaltku k základnej zložke podľa mesačného výkonu a produkcie.