Montér / Elektromontér

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mesačná hrubá mzda podľa výkonu cca 1 400 €. Skladá sa zo základnej zložky 600 € a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montér:
- Montáž obchodných zariadení - regálov, pultov, vitrín
- Montáž vzduchotechniky a klimatizácie

Elektrikár:
- Osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti § 21 - potrebné
- Zavádzať elektrické zariadenia do prevádzky a vykonávať servis elektrických zariadení

- Stabilita a zázemie v prosperujúce spoločnosti
- Mzda vyplácaná zamestnancovi načas
- Načas zaplatené odvody na sociálne a zdravotné zabezpečenie
- Možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- Príspevok zamestnávateľa na odborné školenia zamestnanca
- Hradené služobné cesty a ubytovanie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Firemné spoločenské posedenia
- Príspevok zamestnávateľa na športové a voľnočasové aktivity zamestnanca
- Pitný režim na pracovisku
- Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Ak Vás zaujala táto pozícia, vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Manuálne zručný
- Pracovitý
- Zodpovedný
- Flexibilný
- Ochotný učiť sa nové veci
- Osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti § 21 - výhodou

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 3759276  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mesačná hrubá mzda podľa výkonu cca 1 400 €. Skladá sa zo základnej zložky 600 € a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu.