Chladiar / klimatizér

AV GAST s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
01/2024
Od 1 700 EUR/mesiacSkladá sa zo základnej zložky a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu. Plus príspevok na ubytovanie v prípade vzdialeného dochádzania - bližšie informácie k platovému ohodnoteniu budú predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca, ktorá prináša každý deň niečo zaujímavé :
- inštalácia a spúšťanie chladiacich, mraziacich alebo klimatizačných zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby chladiacich, mraziacich alebo klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- servisná pohotovosť a rýchle odstraňovanie porúch

- podporujeme kariérny rast, vzdelávanie
- firemné auto, mobil
- stabilita a zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

+ príspevok na ubytovanie pre dochádzajúceho z väčšej vzdialenosti po preukázaní znalostí a osvedčení sa - bližšie informácie osobne na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Posilňujeme náš tím a veríme, že hľadáme práve Vás.
Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Technik / servisný technik zariadení

Počet rokov praxe

2

- vyhláška aspoň §21 -PODMIENKA
- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru - PODMIENKA
- certifikát/ oprávnenie prácu s F plynmi
- základná znalosť chladiacich, mraziacich alebo klimatizačných zariadení
- prax v oblasti montáže, servisu a opráv chladiacich alebo klimatizačných zariadení -VÝHODOU

- ochotný pracovať a učiť sa nové veci
- vodičský preukaz- sk B. – aktívny vodič
-flexibilný

Firma AV GAST s.r.o. je výhradne slovenská obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami obchodných zariadení, chladiacej techniky, klimatizácii a vzduchotechniky . Vznik spoločnosti sa datuje do roku 1995, kedy sa zakladatelia spoločnosti rozhodli založením novej firmy rozšíriť sortiment výrobkov na trhu a svojou konkurenčnou schopnosťou prispieť k postupnému zvyšovaniu kvality prístupu k zákazníkovi. Za 28 rokov svojej existencie na trhu si spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu. Vďaka širokému sortimentu je firma schopná vybaviť aj tie najnáročnejšie projekty.
ID: 3697227  Megjelentetés dátuma: 22.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac