Automotive Data Specialist s francúzskym jazykom

Autovista Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná nápň zahŕňa prácu špecialistu spracovávania technických dát pre oblasť automobilového priemyslu.
Je to práca s originálnymi zdrojmi dát od výrobcov automobilov. Spracovávajú sa potrebné zmeny v existujúcich dátach a vytvárajú a udržujú sa dáta týkajúce sa nových modelov automobilov. Oceňujú a špecifikujú sa dáta s využitím obchodných informácií od výrobcov/importérov automobilov, za účelom poskytnutia harmonizovaných komerčných informácií zákazníkom pre zahraničný trh. Po zaškolení práca vo firemnom SW.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s orientáciou na kvalitu služieb a spokojnosť interného aj externého klienta.
- pružný pracovný čas, možnosť práce z domu - home office
- kariérny plán rozvoja
- bonusový systém
- jazykové vzdelávanie
- darčekové poukážky
- MultiSport karta
- firemné akcie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.
V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Autovista Slovakia s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, resp. viď osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov so záujmami v oblasti motorizmu/automobilizmu, so základnými znalosťami technickej stránky vozidiel, s ochotou učiť sa nové veci v oblasti automobilového priemyslu. Znalosť francúzskeho jazyka je podmienkou.

Sme členom medzinárodnej skupiny Autovista Group so zastúpením v celej Európe vo viac ako 19 krajinách a v Austrálii.

Poskytujeme informácie o automobilovom trhu, informačné systémy, odborné publikácie a služby, ktoré sú využívané v celom automobilovom svete ako aj u predajcov vozidiel, v servisoch a opravovniach, staniciach STK a EK, u súdnych znalcov, v poisťovniach, združeniach, bankách, leasingových spoločnostiach, colných úradoch atď.

Naše údaje používajú naši klienti ako informácie o svete jazdených vozidiel, nových cenách a pod. Pracujeme aj v oblasti poskytovania dát na kalkulácie výšky nákladov opráv, technické informácie a iné.

Pre bližšie informácie: www.autovistagroup.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3778467  Megjelentetés dátuma: 11.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac