Automotive Data Specialist Specifications s anglickým jazykom

Autovista Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 158, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
900+100 € Brutto (Výsledná mzda je vecou dohody v závislosti od seniority a skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná nápň zahŕňa prácu technického editora pre oblasť automobilového priemyslu.
Ide o spracovávanie dát automobilového priemyslu.
Je to práca s originálnymi zdrojmi dát od výrobcov automobilov. Spracovávajú sa potrebné zmeny v existujúcich dátach a vytvárajú a udržujú sa dáta týkajúce sa nových modelov automobilov. Oceňujú a špecifikujú sa dáta s využitím obchodných informácií od výrobcov/importérov automobilov, za účelom poskytnutia harmonizovaných komerčných informácií zákazníkom na anglickom trhu. Po zaškolení práca vo firemnom SW.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s orientáciou na kvalitu služieb a spokojnosť interného aj externého klienta.
Dynamická práca s možnosťou sebarealizácie, zaškolenie do interného SW.
Zamestnanecké benefity ako napr.
- extra darčekové poukážky
- jazykové vzdelávanie
- MultiSport karta
- bonusový systém
- pružný pracovný čas, home office
- firemné akcie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.
V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Autovista Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, resp. viď osobnostné predpoklady a zručnosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov so záujmami v oblasti motorizmu/automobilizmu, so základnými znalosťami technickej stránky vozidiel, s ochotou učiť sa nové veci v oblasti automobilového priemyslu. Znalosť anglického jazyka je podmienkou.

Sme členom medzinárodnej skupiny Autovista Group so zastúpením v celej Európe vo viac ako 19 krajinách a v Austrálii.

Poskytujeme informácie o automobilovom trhu, informačné systémy, odborné publikácie a služby, ktoré sú využívané v celom automobilovom svete ako aj u predajcov vozidiel, v servisoch a opravovniach, staniciach STK a EK, u súdnych znalcov, v poisťovniach, združeniach, bankách, leasingových spoločnostiach, colných úradoch atď.

Naše údaje používajú naši klienti ako informácie o svete jazdených vozidiel, nových cenách a pod. Pracujeme aj v oblasti poskytovania dát na kalkulácie výšky nákladov opráv, technické informácie a iné.

Pre bližšie informácie: www.autovistagroup.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3572845  Megjelentetés dátuma: 18.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900+100 € Brutto (Výsledná mzda je vecou dohody v závislosti od seniority a skúseností vybraného uchádzača)