Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy

AutoTrend - Transport s.r.o.

Slaská 30, 966 22 Lutila, okres Žiar nad Hronom, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Ihneď !!!
Mzdové podmienky (brutto)
1200-2000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých vodičov na dve nasledovné voľné pracovné pozície vodič MND :

1. vodič solo vozidla (DAF LF, EEV, automatická prevodovka) plachta, víkendy voľné - 900-1400 EUR v čistom

2. vodič kamionu (DAF XF, euro 5, automatická prevodovka) plachtový náves, (víkendy voľné) - 1200 - 2000 EUR v čistom

Výška dosiahnutej mzdy závisí od destinácií a pracovného nasadenia ktoré si vodič vyberie. Jazdíme osobitne SK + CZ + HU + PL ale aj celú EU, podľa individuálnej dohody.

V prípade záujmu o niektorú z voľných pracovných pozícií ma prosím kontaktujte, prosím len uchádzači ktorý majú prax v danom obore minimálne 1 rok.

Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu, dodržiavanie výplatného termínu, motivujúce mzdové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, zodpovednosť, trpezlivosť, chuť do práce :)

Spoločnosť AutoTrend - Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, zasielateľstvom a odťahovou službou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3119831  Megjelentetés dátuma: 7.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-2000 EUR