Pracovník predmontáže dvojzmenná prevádzka; hrubá mzda do 1.281,23 EUR

AUTOTEST BRATISLAVA, s.r.o.

Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 164,75 EUR/mesiacNástupný plat 1.164,75 EUR btto., plus prémie do výšky 10% z hrubého platu najneskôr po ukončení skúšobnej lehoty (pri plnom mesiaci a prémiách 1.281,23 EUR btto.), možnosť osobného ohodnotenia, nadčasy preplácané, stravné lístky v maximálnej zákonnej výške, letný a vianočný bonus. Práca na živnosť nástupný plat 8,50 EUR / hodina. Po zaučení (cca jeden mesiac) 9,55 EUR / hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dvojzmenná prevádzka
- príprava dielov
- kontrola dielov na kvalitu
- nalepenie lepiacej pásky, lepidla a pomocného materiálu na diel
- kontrola kvality zmontovania
- vloženie dielov do obalov

- Práca v dynamickom mladom kolektíve
- pevná pracovná doba v dvojzmennej prevádzke
t.j. prvý týždeň od 6:00 do 14:00, druhý týždeň 14:00 - 22:00
- práca len cez pracovné dni, čiže od pondelku do piatku
- Stravné lístky resp. finančná náhrada podľa výberu (od 01.10.23 4,82 EUR / pracovná zmena)
- Darčekové lístky minimálne 2x do roka
- letný a zimný bonus pred celozávodnou dovolenkou
- káva na pracovisku zdarma
- pohodlné parkovanie v areáli spoločnosti
- oslava výročia firmy a vianočný večierok
- zábavné letné hry so zaujímavými výhrami a aj finančná výhra
- finančné ohodnotenie v prípade zlepšovacieho návrhu na pracovisku
- bonus na odporúčanie známeho (po 3 mesačnej skúšobnej dobe)

Vhodní kandidáti budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor. Možný nástup asap. Práca vhodná pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

zručnosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať v kolektíve,
práca v dvojzmennej prevádzke 37,5 hod/týždenne
práca len cez pracovné dni, čiže od pondelku do piatku

Spoločnosť Autotest BRATISLAVA, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Nemeckej spoločnosti Autotest Holding GmbH, ktorá sa zaoberá dizajnovým návrhom, výrobou a montážou plastových komponentov na osobné automobily značky Audi, VW, Skoda, Seat, Mercedes, či Lamborghini. Závod v Bratislave sa zaoberá montážou špeciálnych originálnych dielov pre Volkswagen Slovakia a.s. a Škoda Auto, a.s. .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Králiková
E-mail: poslať životopis
ID: 365243  Megjelentetés dátuma: 3.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 164,75 EUR/mesiac