Inštruktor autoškoly

AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o.

Miesto práce
Štúrovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,80€/45min.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevažne praktické vyučovanie vo vedení motorového vozidla, možnosť viesť aj teoretickú časť výučby a trenažér,
- starostlivosť o zverené motorové vozidlo a pomôcky.

- zaujímavá práca v príjemnom kolektíve,
- práca v moderných a atraktívnych priestoroch spoločnosti,
- špičkový a moderný vozový park,
- možnosť ďalšieho vzdelávania sa (rozširovanie vodičského / inštruktorského oprávnenia a pod.),
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie.

AUTOŠKOLA HORVÁTH1 príjme do svojho kolektívu nového kolegu - inštruktora na všetky skupiny vodičského oprávnenia pre mestá Komárno, Štúrovo.
Ak máš chuť pracovať v priateľskom a profesionálnom kolektíve, rád jazdíš, si trpezlivý, máš príjemné vystupovanie, tak hľadáme práve teba.
Potrebný je vodičský preukaz podľa skupiny, o ktorú sa uchádzate!

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu nám prosím zašlite svoj ŽIVOTOPIS a súhlas so spracovaním osobných údajov na našu e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. K životopisu a ďalšej Vami zaslanej dokumentácii Vás prosíme o pripojenie tohto vyhlásenia: " V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý / á, že informácie, ktoré poskytujem, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

- najmenej 3 roky praxe vo vedení vozidla danej skupiny,
- prax inštruktora autoškoly - nie je potrebná, je vítaná (nového kolegu radí zaškolíme),
- príjemné vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- trpezlivosť,
- schopnosť motivovať,
- precíznosť v práci,
- flexibilita.

Naša autoškola je v okolí Štúrova prvou súkromnou autoškolou, teda disponuje najbohatšou históriou a najväčšími skúsenosťami! Pobočku máme aj v Komárne!

Disponujeme najväčším vozovým parkom v regióne. Môžete u nás získať vodičské oprávnenie všetkých kategórií od motocykla až po autobus. Z hľadiska doby trvania jednotlivých kurzov sa v najväčšej miere prispôsobujeme k požiadavkám našich budúcich žiakov!
ID: 3643986  Megjelentetés dátuma: 13.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,80€/45min.