Automechanik

Štefan Miklas - Autocentrum Š.MIK

Miesto práce
Majerská cesta 36, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacPravidelné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné prehliadky,
Výmena rozvodu,
Výmena spojky,
Pneuservis
Geometria
Kompletný rýchloservis všetkých vozidiel

Voľné víkendy
Obedy GRÁTIS

Do zabehnutého autoservisu v Banskej Bystrici prijmeme šikovného automechanika.
Pracovné miesto: Automechanik s 3-ročnou praxou (mimo školskej praxe) šikovný,zodpovedný, samostatný s chuťou do práce. NÁSTUPNÝ PLAT V ČISTOM 1.250 Eur,- .

Sme mladý dynamický kolektív a vždy vyjdeme v ústrety šikovnému, zodpovednému a lojálnemu zamestnancovi.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu volať na tel.č. 0908 947 026 p.Miklas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný, samostatný, flexibilný, šikovný automechanik s chuťou do práce. 3-5 rokov prax mimo školskej praxe.

Autoservis Š.MIK pôsobí v Banskej Bystrici - časť Majer od roku 2009.

Vďaka modernej a veľmi dobre vybavenej dielni, odbornosti našich automechanikov a skúsenostiam sme schopní plniť náročné požiadavky našich klientov. Ponúkame kompletný servis všetkých značiek vozidiel.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3711882  Megjelentetés dátuma: 16.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac