Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Automechanik - osobné vozidlá • terénne štvorkolky • snežné skútre

Autoservis Raster s.r.o.

Miesto práce
Neresnická cesta 8940/3a, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika a oprava osobných vozidiel
- diagnostika a oprava terénnych štvorkoliek a snežných skútrov
- montáž príslušenstva
- pneuservis
- udržiavanie čistoty a poriadku v dielni

- práca v stabilnej spoločnosti
- rôznorodá pracovná náplň, možnosť špecializácie na vybranú sféru
- priestor na školenia a osobnostný rozvoj
- novo zariadená, plne vybavená a čistá dielňa
- mzdové prémie podľa výkonu a nadčasov
- stravné lístky v hodnote 4 €

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom zašlite na našu e-mailovú adresu, alebo nás rovno navštívte, príďte sa pozrieť na našu dielňu a zoznámiť s prípadnými budúcimi kolegami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik

- prax v autoservise 2 roky a viac
- vysoký stupeň zodpovednosti a dôslednosti práce
- záujem o ďalší odborný rast a vzdelávanie v odbore
- kladný vzťah k motorizmu
- záujem o dlhodobé pracovné uplatnenie
- bezúhonnosť
- skúsenosti s elektrickými alebo zváračskými prácami výhodou

Náš autoservis pôsobí na trhu už viac ako 5 rokov.
ID: 3265966  Megjelentetés dátuma: 19.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac