Obchodný zástupca / Sales manager

AUTOS SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1300,- € brutto mesačne + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČÍM SA BUDETE ZAOBERAŤ:
aktívnym vyhľadávaním nových zákazníkov
starostlivosť a udržiavanie kontaktov so súčasnými klientmi, akvizíciou nových kľúčových zákazníkov
aktívna komunikácia a pomoc zamestnancom na pobočkách v SR ( 10 pobočiek )
vedenie obchodných rokovaní
dojednávanie obchodných podmienok a uzatváranie zmluvnej dokumentácie
plánovanie marketingových akcií
analýzou, tvorbou a implementáciou obchodnej stratégie z pohľadu celého Slovenska
pravidelný reporting
analýzou trhu : monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
analýzami predaja, obratu a plnenia plánu tržieb

ČO PONÚKAME :
prácu na hlavný pracovný pomer
flexibilitu a rôznorodosť práce v príjemnom a dynamickom tíme
motivačný bonusový systém
služobný automobil, mobilný telefón, notebook, príspevok na stravovanie vo forme stravovacej karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

POKIAĽ SPĹŇATE NÁSLEDOVNÉ:
máte preukázateľné skúsenosti s riadením obchodných aktivít spoločnosti so zodpovednosťou za jej obchodné výsledky minimálne 5 rokov
komunikujete v anglickom jazyku
máte vzdelanie obchodného zamerania
máte skúsenosť s malo aj veľkoobchodným predajom
ste samostatný, hľadáte riešenia a dotiahnete veci do konca, viete si organizovať čas a prioritizovať úlohy s ohľadom na požadovaný cieľ
viete pracovať s ľuďmi, ste empatický a máte cit pre situáciu
ste silná osobnosť s proaktívnym prístupom k práci a vynikajúcimi komunikačnými a negociačnými schopnosťami
máte ochotu cestovať v rámci celého Slovenska

Veľkoobchod, maloobchod s náhradnými dielami pre nákladné vozidla, návesy, prívesy a autobusy s celoslovenským pôsobením s účasťou zahraničného partnera - www.autos.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3645098  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300,- € brutto mesačne + variabilná zložka