Vedúci servisu a náhradných dielov v prevádzke Peugeot

AUTOPROFIT, s.r.o.

Miesto práce
A.Hlinku 483, okres Čadca
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700€ brutto základ + odmena za výkon až do 900€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu vedúceho servisu a náhradných dielov v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého, samostatného, manuálne zručného pracovníka s minimálne 3 ročnou praxou v oblasti servisovania, opráv a údržby vozidiel a vedenia tímu, ktorého záľubou sú motorové vozidlá. Hlavnou zodpovednosťou je zabezpečenie produkcie a zodpovednosť za tím a správny chod dielne. Jeho náplňou práce bude najmä príjem objednávok klientov na servis, príjem vozidiel na servis, výdaj vozidiel zo servisu, uzatváranie zákaziek s klientmi a informovanie ich o vykonaných a potrebných prácach na vozidle, príprava pokladov na fakturáciu, vedúci servisu ďalej zodpovedá za kvalitné prevedenie servisných prác a za spokojnosť klientov s poskytnutými službami, zúčastňuje sa potrebných školení, spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti a plní ďalšie úlohy stanovené vedením spoločnosti.

Náplň práce:
- vedenie tímu a rozdeľovanie pracovných úloh mechanikom, klampiarom, lakovačom,
- príjem a výdaj vozidiel do a zo servisu,
- komunikácia s klientmi a ich objednávanie,
- zadeľovanie práce a sledovanie jej plnenia s prihliadaním na efektivitu a čas,
- koordinácia práce medzi jednotlivé posty a zabezpečenie produkcie,
- zabezpečenie efektívneho fungovania servisu podľa nastaveného systému, pravidiel a štandardov spoločnosti,
- operatívna organizácia a kontrola práce mechanikov,
- výstupná kontrola vykonanej práce,
- administratíva servisných úkonov,
- kontrola a dohľad nad včasným a správnym objednávaním náhradných dielov,
- vedenie štatistík výkonov mechanikov a obratu náhradných dielov,
- dohľad nad plynulým chodom servisnej časti,
- práca s pokladňou, fakturácia a príjem peňažnej hotovosti.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.
Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a profilovú fotografiu zašlite na email: [email protected] najneskôr do 14.03.2018.
Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 19.03.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť vedenia tímu, ochota neustále sa vzdelávať, technická gramotnosť, znalosti v oblasti náhradných dielov motorových vozidiel, lojálnosť, flexibilita, komunikačné zručnosti. Túto pozíciu ponúkame človeku, ktorý je produktívny a dosiahol v minulosti veľmi dobré a preukázateľné výsledky.
AUTOPROFIT Čadca sa aktuálne môže pochváliť komplexne novo vybudovaným moderným predajno-servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si preto vyžaduje výraznú osobnosť s orientáciou na produkciu a vedenie tímu s ochotou neustále sa vzdelávať. Požadovaná je prax v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel a vedenia tímu minimálne 3 roky, preto práca nie je vhodná pre absolventa.

Ak ste už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré a hlavne preukázateľné výsledky, alebo máte skúsenosti v oblasti opráv a údržby motorových vozidiel, vedenia tímu a komunikácie so zákazníkmi, PRIHLÁSTE SA!

Spoločnosť AUTOPROFIT, s. r. o., pôsobí na trhu v oblasti predaja nových vozidiel a servisných služieb od roku 2000. Od roku 2005 je oficiálnym obchodným dodávateľom značky PEUGEOT a od r. 2007 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA. V júni 2014 bolo portfólium služieb rozšírené o samostatný autobazár na predaj certifikovaných jazdených vozidiel a služieb autopožičovne.
Od roku 2020 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky Hyundai.

Kvalitu predajných a servisných služieb ocenili aj naši zákazníci, a preto sme od importéra Škoda Auto Slovensko získali ocenenie v súťaži „Dealer roka 2013, II. miesto“ a „Dealer roka 2014, III. miesto“, a taktiež prestížne ocenenie najlepší „Servisný team roka“ na Slovensku za roky 2013, 2014 a 2015. Zároveň sme za rok 2015 získali aj najprestížnejšie ocenenie „Best dealer 2015“. Za rok 2016 sme obsadili II. priečku za Obchod s originálnymi dielcami. V roku 2017 sme v súťaži "Dealer roka" získali 1. miesto, 1. miesto sme taktiež získali za Obchod s originálnymi dielcami a 2. miesto za Servisný tím.
Spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., bola spoločnosť AUTOPROFIT ohodnotená ako „Najlepší obchodný partner 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017“ za spoluprácu pri poisťovaní motorových vozidiel. Na základe hodnotenia servisných služieb našich zákazníkov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s., sme získali „Certifikát kvality služieb TOP SERVIS 2014“.
Za výsledky a kvalitu predajných a popredajných služieb a spokojnosť zákazníkov sme taktiež získali ocenenie STAR DEALER 2021 od značky Hyundai.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3310473  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€ brutto základ + odmena za výkon až do 900€ brutto