Predajca náhradných dielov a príslušenstva v prevádzke PEUGEOT

AUTOPROFIT, s.r.o.

Miesto práce
A.Hlinku 483, okres Čadca
Termín nástupu
ASAP, prípadne dohodou
fixný mesačný plat brutto - 800€ + mesačné prémie + koncoročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu predajcu náhradných dielov a príslušenstva v prevádzke PEUGEOT prijmeme zodpovedného, spoľahlivého a samostatného pracovníka, ktorého baví práca s autami a zároveň má zmysel pre obchod.

Náplň práce:
- aktívny predaj sortimentu náhradných dielov, originálneho príslušenstva a autodoplnkov v prevádzke PEUGEOT,
- objednávanie, výdaj a príjem tovaru pre potreby servisu,
- objednávanie, výdaj a príjem príslušenstva pre potreby predajcov nových vozidiel značky PEUGEOT,
- príjem a vybavovanie dopytov/objednávok od zákazníkov (osobne, telefonicky, emailom),
- vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúr,
- optimalizácia zásob v sklade, denná kontrola stavu zásob,
- dopĺňanie obrátkových dielov, špecifikácia náhradných dielov,
- vystavovanie faktúr a príjem peňažnej hotovosti za zrealizovaný nákup,
- komunikácia so zákazníkmi a odborné poradenstvo,
- spolupráca s prijímacími technikmi, servisnými poradcami, mechanikmi,
- zúčastňovanie sa porád a školení,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- plnenie ďalších úloch stanovených vedením spoločnosti.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, neváhajte sa prihlásiť, máme pre Vás pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu.
Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a profilovú fotografiu zašlite na email: [email protected] najneskôr do 26.02.2018.
Kontaktovaní a na výberové konanie pozvaní budú len vybraní uchádzači.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 01.03.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, manuálna zručnosť, technická gramotnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B.

Spoločnosť AUTOPROFIT, s. r. o., pôsobí na trhu v oblasti predaja nových vozidiel a servisných služieb od roku 2000. Od roku 2005 je oficiálnym obchodným dodávateľom značky PEUGEOT a od r. 2007 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky ŠKODA. V júni 2014 bolo portfólium služieb rozšírené o samostatný autobazár na predaj certifikovaných jazdených vozidiel a služieb autopožičovne.
Od roku 2020 ponúkame služby autorizovaného predajcu a servisu vozidiel značky Hyundai.

Kvalitu predajných a servisných služieb ocenili aj naši zákazníci, a preto sme od importéra Škoda Auto Slovensko získali ocenenie v súťaži „Dealer roka 2013, II. miesto“ a „Dealer roka 2014, III. miesto“, a taktiež prestížne ocenenie najlepší „Servisný team roka“ na Slovensku za roky 2013, 2014 a 2015. Zároveň sme za rok 2015 získali aj najprestížnejšie ocenenie „Best dealer 2015“. Za rok 2016 sme obsadili II. priečku za Obchod s originálnymi dielcami. V roku 2017 sme v súťaži "Dealer roka" získali 1. miesto, 1. miesto sme taktiež získali za Obchod s originálnymi dielcami a 2. miesto za Servisný tím.
Spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., bola spoločnosť AUTOPROFIT ohodnotená ako „Najlepší obchodný partner 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017“ za spoluprácu pri poisťovaní motorových vozidiel. Na základe hodnotenia servisných služieb našich zákazníkov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s., sme získali „Certifikát kvality služieb TOP SERVIS 2014“.
Za výsledky a kvalitu predajných a popredajných služieb a spokojnosť zákazníkov sme taktiež získali ocenenie STAR DEALER 2021 od značky Hyundai.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3306543  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixný mesačný plat brutto - 800€ + mesačné prémie + koncoročná odmena