Automechanik - diagnostik

AUTOPOLIS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiaca viac, v závislosti od prístupu, schopností, výkonu a náročnosti opráv; nemáme pevný platový strop

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika elektronických systémov
- diagnostika, opravy a výmeny komponentov vozidiel
- opravy a výmeny poškodených dielov motorov, prevodoviek
- demontáž/montáž motorov, prevodoviek
- práce na servisných prehliadkach a ostatné mechanické práce

- práca úspešnej slovenskej spoločnosti
- stály profesijný rast prostredníctvom pravidelných odborných školení

Máte radosť, keď "vypátrate" kde je problém? Chcete mať možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojej mzdy? Máte radi dobrý pocit z dobre vykonanej práce? Hľadáme nového člena do tímu našich mechanikov. Tešíme sa na človeka, ktorý si chce zvyšovať svoje schopnosti pravidelnými školeniami. Ponúkame zodpovednú prácu a výsledky sú adekvátne odmenené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- práca s diagnostickým prístrojom a počítačom všeobecne
- porozumenie anglického manuálu k oprave
- vyhľadávanie na internete
- samostatná realizácia náročných mechanických opráv
- flexibilita

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značiek Hyundai a Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 25 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4010804  Megjelentetés dátuma: 26.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac