Cleaner - ručné umývanie automobilov

Automyčka Express s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsíc

CLEANER - ručné umývanie automobilov

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu cleaner. Všetko potrebné Vás naučíme J

Čo u nás budete robiť?

• Hlavnou náplňou práce je ručné umývanie áut

• S citom pre detail sa budete venovať exteriéru aj interiéru vozidla

Čo od vás požadujeme?

• Skúsenosti s umývaním vozidiel, prax v odbore

• Vek nad 18 rokov , čistý register trestov

• vodičský preukaz

Čo vám za to ponúkame?

• Nadštandardné finančné ohodnotenie

• Profesionálne a odborné zaškolenie

• Individuálne plánovanie pracovnej doby

• Mladý a príjemný tým ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď na inzerát odpoviete. Tešíme sa na vás!

Kontakt

Adresa společnosti

Praha

ID: 3840623  Megjelentetés dátuma: 6.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/měsíc