Javascript Programátor junior Banská Bystrica

Automobilové opravovne MV SR, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacOd 2 000 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov) + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Vývoj informačných systémov pre štátnu správu
Implementácia, vývoj nových funkcií.
Písanie prehľadného kódu, unit-testy.

Nástroje a technológie, ktoré používame:

Tasky riešime cez ticketovací SW
Verzie spravujeme cez Git, máme vlastný Git server
Javascript, jQuery, React
MySQL, MongoDB, PostrgreSQL
Node.js
npm, yarn

Ak niečo z toho nevieš, radi ťa to naučíme.

A čo ti ponúkame my?

Možnosť poučiť sa zo svojich chýb, možnosť podieľať sa na rozhodnutiach o smerovaní vývoja.
Otvorená atmosféra v tíme.
Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy, online kurzy.
13. plat.
Výkonostné odmeny navyše
Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.

Informácie o výberovom konaní

Ako reagovať na túto ponuku?

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
Napíš nám aj, na akých konkrétnych veciach si robil. (aj diplomovka a bočáky sa rátajú)
Ak máš kód na GitHube, pošli aj link.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od teba očakávame?

Základnú znalosť Javascript a SQL.
Schopnosť písať dobre štrukturovaný kód.
Znalosť ľubovoľného Javascript front-end frameworku (React výhodou).
Znalosť Node.js a prípadne niektorého Node.js frameworku (Total.js, Express.js)
Znalosť GIT.
Teoretická znalosť návrhových vzorov.
Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.

Štátna akciová spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti opráv osobných a nákladných motorových vozidiel a poskytovaním IT služieb v rezorte MV SR. Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti servisu vozidiel Ministerstva vnútra SR a sme autorizovaným servisom pre značky ŠKODA, VW, SEAT, HYUNDAI, TATRA, ROSENBAUER a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4023913  Megjelentetés dátuma: 26.11.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac