Konštruktér - strojár

AUTOMATICA s.r.o.

Miesto práce
Revolučná 11, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie konštrukčného riešenia výrobkov, komponentov a zostáv.
Vypracovanie výkresovej, konštrukčnej a výrobnej dokumentácie.
Vypracovanie sprievodnej dokumentácie (technická správa).
Projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií.

Práca na jednu pracovnú zmenu (37,5 hod).
Práca v stabilnej a perspektívnej strojárskej firme.
Príjemné pracovné prostredie.
Možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa.
Stravná jednotka v hodnote 4,20 EUR s doplatkom zamestnanca 1,- EUR.
3.dôchodkový pilier.
Pravidelné navyšovanie mzdy.

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na E-mailovú adresu: [email protected].
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri riešení zadaných úloh, pružnosť v myslení, spoľahlivosť, dôslednosť, technické myslenie

Návrh, výroba a inštalácia dopravníkov, dopravnej a manipulačnej techniky, robotizovaných pracovísk a jednoúčelových strojov. Automatizácia výrobných procesov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4019314  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac