Špecialista zákazníckej linky s Maďarčinou - Lučenec (A7603)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Lučenec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríme len s klientmi, ktorí sa na nás obrátili sami - 60% vašich aktivít bude tvoriť vybavovanie prichádzajúcich hovorov, 40% budete volať ľuďom, ktorí nás sami kontaktovali napr. E-mailom. Nepožadujeme predošlé pracovné skúsenosti, iba chuť učiť sa a zdokonaľovať. Vítame tých, ktorí chcú stabilnú prácu v príjemnom prostredí.

  • Nástupná mzda 960 Euro vrátane bonusov, po zapracovaní až 1700 Euro
  • Kompletné zaškolenie, vrátane doplňujúcich školení vlastnej tréningovej akadémie. Staneš sa profíkom v oblasti komunikácie so zákazníkom
  • Zmluvu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu pre každého, kto má chuť sa zlepšovať
  • Motivačné programy, súťaže a teambuildingové akcie
  • Neformálnu firemnú kultúru
  • Zaujímavú prácu a skvelú partiu ľudí okolo seba
  • Podporu od nadriadeného v každom okamihu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pozitívny prístup
  • Chuť učiť sa nové veci
  • Chuť si zarobiť a niečo preto urobiť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Dršková
E-mail: poslať životopis
ID: 3792407  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.