Špecialista financovania vozidiel - Nitra (Ref. č.: A7502)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikovať s klientmi pri ponúkaní úverových, leasingových, či poisťovacích služieb
- pripravovať a finalizovať zmluvy a doklady
- komunikovať s úverovými a leasingovými spoločnosťami.
- pracovať s finančnou hotovosťou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600-2 200 EUR/mes

- atraktívne finančné ohodnotenie 600 – 2200 brutto (Fix + provízie)
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- program benefitov pre zamestnancov (právna poradňa, jazykové kurzy, Multišport karta)
- zaujímavú, rôznorodú prácu
- kvalitné interné zaškolenie potrebné k vykonávaniu funkcie našimi mentormi
- prácu v priateľskej atmosfére
- zľavy na nákup a prenájom vozidla

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- skúsenosti s predajom finančných produktov, komunikácie s klientom sú výhodou, ale nie podmienkou
- proklientská orientácia
- komunikačné, argumentačné, organizačné a predajné zručnosti
- práca s finančnou hotovosťou a citlivými údajmi - nutnosť trestnej bezúhonnosti
- práca na krátky/dlhý týždeň

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ...

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 3756451   Megjelentetés dátuma: 6.9.2019   Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   600-2 200 EUR/mes