Pracovník prípravy vozidiel

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Mzdové podmienky (brutto)
670-955 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť a príprava automobilov pred predajom
umývanie, čistenie automobilov
parkovanie
vozenie zákazníkov
ďalšie pomocné práce
práca na dobu určitú - zastupovanie počas dlohodobej neprítomnosti

aktívne pracovné prostredie
zaujímavú, rôznorodú prácu
úplné zaškolenie na pozíciu
možnosť profesného rastu
zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť pracovať manuálne, vonku niekoľko hodín denne
spoľahlivosť, zodpovednosť
vysoké pracovné nasadenie
časová a priestorová flexibilita (krátky/dlhý týždeň - 12hod.)
vodičský preukaz sk.B - dobrý, aktívny vodič
trestná bezúhonnosť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Janovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3617347  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 670-955 EUR/mes